مونو پمپ دکو ترکیه

 DEKO Pump

logo-deko

دکو پمپ ترکیه

مونوپمپ دکو ترکیه زیره نظر شرکت caliK ترکیه می باشد. این شرکت از سال 2004 به منظور تولید پمپ های انتقال مایعات تاسیس شد. البته با توجه به کیفیت قطعات، این شرکت خیلی سریع جزء تولید کنندگان برتر قرار گرفت و اقدام به صادرات محصولات خود نمود. هدف اصل این مجموعه همواره خدمت به مشتریان و جلب رضایت آنها می باشد.

انواع مونو پمپ دکو پمپ ترکیه

  • مونو پمپ YI
  • مونو پمپ DI
  • مونو پمپ S

مونو پمپ دکو ترکیه

دکو پمپ ترکیه

deko-pump-yi

مونو پمپ YI دکو

کاتالوگ مونو پمپ دکو پمپ ترکیه سری YI

deko-pump-di

مونو پمپ DI دکو پمپ

کاتالوگ مونو پمپ دکو پمپ ترکیه سری DI

deko-pump-s

مونو پمپ S دکو

کاتالوگ مونو پمپ دکو پمپ ترکیه سری S

مونو پمپ دکو ترکیه

مونو پمپ نیز جزء دسته ای از پمپ ها می باشد که با نام های منو پمپ، تک اسکرو، پمپ ماردونی، پمپ اسکرو خارج از مرکز، پمپ حفره ای نیز نامیده می شود. مونوپمپ های شامل یک موتور الکتریکی می باشد که یک روتور به آن وصل می شود و از آن برای جابجایی مایعات استفاده می شود.

مونوپمپ دکو ترکیه زیره نظر شرکت caliK ترکیه می باشد. این شرکت از سال 2004 به منظور تولید پمپ های انتقال مایعات تاسیس شد. البته با توجه به کیفیت قطعات، این شرکت خیلی سریع جزء تولید کنندگان برتر قرار گرفت و اقدام به صادرات محصولات خود نمود. هدف اصل این مجموعه همواره خدمت به مشتریان و جلب رضایت آنها می باشد. و در این زمینه همواره از قطعات با کیفیت بالا استفاده نموده و همچنین با تولید مونو پمپ های با قدرت های متفاوت برای مصارف گوناگون همواره در تلاش بوده تا بدین شکل بتواند بیشترین خدمات را به کاربران خود ارائه نماید.

مشخصات فنی مونو پمپ دکو ترکیه

MONOPUMPS SERIES DEKO

پمپ ها در سخت ترین شرایط در چندین بخش قابل استفاده هستند و بدون مشکل می توانند انتقال مایعات را انجام دهند. همچنین در انتقال مایعات چسبناک و کم ویسکوزیته مناسب است.

• استفاده در ظرفیت های مختلف حداکثر تا 150 متر مکعب در ساعت
• این مونو پمپ ها می توانند نهایتا 24 بار فشار کاری را تحمل نمایند
• دمای کار گسترده ای -20 درجه سانتیگراد با + 110 درجه سانتیگراد
• انتقال محصول از جمله ذرات جامد
• انتقال مایعات ویسکوزیته کم و زیاد
• حداکثر توان مکش 5mss
• منظم ، خطی ، بدون نوسانات و توانایی اندازه گیری جریان اندازه گیری
• کارکرد بدون صدا و بدون لرزش

کارکرد دکو پمپ ترکیه

مونو پمپ از یک استاتور ساخته شده که داخل این استاتور یک روتور قرار دارد. روتور معمولا از جنس استیل و یا فولاد ساخته می شود.
در واقع کارکرد مونو پمپ دکوپمپ ترکیه بدین شکل است که مایع در فشاری بین روتور و استاتور حرکت می کند و این مارپیچ بودن روتور و استاتور باعث افزایش سرعت مایع می شود و به سمت خروجی پمپ حرکت می کند.

درجه حرارت مایع بکار رفته در مونو پمپ بستگی به نوع الاستومر بکار رفته در استاتور دارد

نمایندگی دکو پمپ ترکیه

شرکت بوسترکار نماینده انحصاری دکو پمپ ترکیه در ایران می باشد و محصولات این شرکت را در ایران به فروش می رساند

قیمت مونو پمپ دکو پمپ ترکیه

بهترین قیمت دکو پمپ ترکیه را می توانید از کارشناسان فروش ما استعلام کنید. همکاران ما در بخش فروش همواره آماده ارائه بهترین مشاوره در مورد انتخاب انواع مونو پمپ به شما می باشند.