پمپ لئو

LEO

پمپ-لئو-چین

درباره پمپ لئو

پمپ لئو یا به عبارتی پمپ لیو یکی از شرکت های تولید کننده پمپ در چین می باشد. پمپ لئو محصولات خود را در زمینه پمپ های خانگی ، صنعتی و کشاورزی تولید می کند.
کشور چین همواره به عنوان یکی از قطب های صنعتی در دنیا شناخته می شود و در تمامی زمینه ها در دنیا در حال تولید محصولات و ارسال به دنیا می باشد. شرکت لئو نیز از سال 2001 در شهر ژجیانگ چین تاسیس شده است. موقعیت مکانی شرکت لیو در شهر ژجیانگ با قابلیت دسترسی آسان به حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی باعث شده تا مواد اولیه به راحتی در دسترس باشند و همچنین هزینه های مربوط به حمل و نقل بصورت چشمگیری کاهش پیدا کنند، در نتیجه محصولات با کیفیت لئو با قیمت بسیار پایین عرضه می گردند.

پمپ سانتریفیوژ لئو

انواع پمپ خانگی لئو

پمپ خودمکش لئو

انواع پمپ جتی لئو

پمپ کفکش لئو

انواع پمپ لجنکش لیو

پمپ شناور لئو

انواع شناور لیو

پمپ محیطی لئو

انواع محیطی لیو

درباره پمپ لئو

پمپ لئو یا به عبارتی پمپ لیو یکی از شرکت های تولید کننده پمپ در چین می باشد. پمپ لئو محصولات خود را در زمینه پمپ های خانگی ، صنعتی و کشاورزی تولید می کند.
کشور چین همواره به عنوان یکی از قطب های صنعتی در دنیا شناخته می شود و در تمامی زمینه ها در دنیا در حال تولید محصولات و ارسال به دنیا می باشد. شرکت لئو نیز از سال 2001 در شهر ژجیانگ چین تاسیس شده است. موقعیت مکانی شرکت لیو در شهر ژجیانگ با قابلیت دسترسی آسان به حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی باعث شده تا مواد اولیه به راحتی در دسترس باشند و همچنین هزینه های مربوط به حمل و نقل بصورت چشمگیری کاهش پیدا کنند، در نتیجه محصولات با کیفیت لئو با قیمت بسیار پایین عرضه می گردند.

شرکت ژجیانگ کشور چین دارای 9 سال سابقه مفید و کوشش مستمر در زمینه انواع مختلف پمپ های آب مثل پمپ های گریز از مرکز،پمپ های محیطی،پمپ های جتی و پمپ های شناور فعالیت می نماید. پمپ های ساخته شده توسط شرکت ژجیانگ چین دارای کیفیت قابل توجهی بوده و در حال رقابت با پمپ های سایر شرکت های همکار می باشند.یکی از علت های کیفیت بالای این پمپ ها می تواند استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد خام برای تولید این محصولات باشد.

توسعه پمپ لئو leo

استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در محصولات لیو و همچنین کیفیت بالای این محصولات باعث شده تا این شرکت به عنوان یکی از قابل اطمینان ترین تولید کنندگان پمپ و ماشین آلات کشاورزی در سراسر جهان مطرح باشد. محصولات این شرکت اعم از موتور پمپ لیو، کف کش لیو، پمپ آب خانگی لیو و غیره دارای استانداردهای بین المللی اتحادیه اروپا و ACS (تضمین به لحاظ کیفیت، محیط زیست و ایمنی) می باشند.

پمپ لئو Leo چین یک برند با کیفیت است که اخیراً جایگاه ویژه ای در ایران پیدا کرده است. با توجه به وجود برند های معتبر محصولات لئو توانسته جایگاه خود را در ایران پیدا کرده که این امر به لطف کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب پمپ لیو می باشد.

مجموعه صنعتی لیو Leo با هدف ارائه بهترین خدمات در جهت رسیدن به یک زندگی سالم در کشور چین بنا نهاده شده است. این مجموعه با ساخت انواع پمپ آب خانگی و پمپ آب صنعتی ، پمپ کفکش و لجن کش پا به عرصه صنعت گذاشت و امروزه با استفاده از تجهیزات نوین صنعتی، به یکی از برند های برتر جهان تبدیل شده است. امروزه پمپ لیو Leo انواع پمپ کشاورزی ، پمپ انتقال حرارت ، تجهیزات نیروگاه ، پمپ نفت و گاز و بسیاری از محصولات جانبی پمپ اعم از ست کنترل و منبع انبساط و بسیار محصولات دیگر را تولید می کند.

پمپ لیو Leo در بیش از 130 کشور دنیا شامل اروپا ، آمریکا ، استرالیا و اقیانوسیه ، آفریقا و البته خاور میانه عرضه می شود.
مشاوره برای خرید پمپ لیو Leo و انتخاب محصولات لئو را به کارشناسان ما بسپارید. شرکت بوستر کار نماینده پمپ لئو اولین سایتی است که کاتالوگ با کیفیت پمپ لئو را تهیه کرده و به صورت رایگان در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد. بدیهی است که استفاده از دیتاشیت لیو و دانستن مشخصات دقیق آن به خرید شما بسیار کمک خواهد کرد.

انواع پمپ لئو

پمپ لئو در ایران بیشتر به پمپ های خانگی شهرت دارد و این درحالی است که بسیاری از پمپ های صنعتی را نیز تولید و به بازار عرضه می کند. پمپ آبرسانی و تاسیساتی بزرگترین مجموعه تولیدات برند لیو در ایران است و کفکش و لجنکش آن نیز فروش بسیار خوبی در ایران دارد. علاوه بر اینها موتور پمپ بنزینی و دیزلی و همچنین انواع پمپ شناور استیل را میتوان از محصولات لئو انتخاب کرد. البته اخیراً یک نمونه پمپ توسط این شرکت ارائه می شود که بدون نیاز به ست کنترل و منبع انبساط است و به بوستر پمپ خانگی شهرت دارد.

محصولات شرکت لئو دارای بازدهی کار بالا ، عمر طولانی و مفید و همچنین مورد اطمینان بودن به جهت کیفیت بالا توسط استاندارد های GS، CE، UL، ETL، CB، EMC و EMF گواهی شده است. پمپ های شرکت ژجیانگ در زمینه های مختلفی مثل صنایع شیمیایی،صنایع نفتی،دستگاه های شستشوی باغات،ماشین های برقی،پمپ های سانتریفیوژ و … کاربرد دارند.محصولات شرکت ژجیانگ چین جایگاه خود را در بازار جهانی پیدا کرده و همه ساله این موقعیت را تثبیت می کنند. کارخانه ژجیانگ همچنین در کشورهای مختلفی مثل ایالات متحده آمریکا، انگلیس، هند، روسیه ،فرانسه، کانادا، عراق و ایران دارای نمایندگی های متعددی می باشد.

گارانتی پمپ لیو

شرکت لئو چین در زمینه خدمات پیش و پس از فروش به مشتریان خود فعال بوده و عوامل به دلیل اطمینان از کیفیت بالای پمپ های ساخته شده از نظر ارائه خدمات به مشتریان مشکلی نداشته و کاملا پاسخگو هستند. وجود واحد کنترل کیفیت در شرکت ژجیانگ و رعایت تمامی موارد در زمینه کنترل کیفیت سبب شده ژجیانگ جزء معدود شرکت های باشد که گواهی VDE سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2000 را دریافت نموده است.

تولیدات پمپ لیو leo

در شرکت ژجیانگ LEO ساخت پمپ های آبی به وسیله تجهیزات و امکانات پیشرفته،آزمایشگاه های مجهز و از طریق پرسنل مجرب و متخصص حوزه صنعت،صورت می گیرد. سیستم کنترل کیفیت در کلیه مراحل و فرآیندهای تولید محصولات در شرکت ژجیانگ مثل دریافت مواد اولیه،تحلیل و پردازش مواد صورت گرفته و در آخر با کسب اطمینان لازم عرضه تولیدات آغاز می گردد. تمامی این عوامل در کنار یکدیگر قرار می گیرند و سبب می شوند که پمپ های آب کیفیت بالایی تولید و عرضه شوند. رضایت مشتریان از نظر عومل و کارکنان کارخانه لئو اهمیت بسیار زیادی داشته و از نظرات آنها به عنوان یک همکار استفاده می کنند.خدماتی که سبب شده پمپ های آب ژجیانگ با استقبال مشتریان مواجه شوند عبارتند از: قیمت مناسب، تحویل به موقع سفارشات، طیف وسیع محصولات و دست باز بودن برای انتخاب و کیفیت بالا و عمر طولانی محصولات.
کمپانی لیو یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ خانگی وصنعتی می باشد ، برند پمپ های لئو در سراسر جهان شناخته شده است به صورتی که پمپ های کمپانی لیو به 140 کشور مختلف دردنیا ارسال می شود Leo company محصولاتی باکیفیت وارد عرضه بازار می کند به صورتی که در جشنواره بین الملی کیفیت محصولات رتبه نخست را ازآن خود کرد. پمپ های خانگی و صنعتی لئو دارای 24 ماه گارانتی می باشد درایران نیز گارانتی محصولات کمپانی لئو نیز معتبرمی باشد. کارخانه سازنده پمپ لیو دارای 4000نفرکارمند وسالانه 6میلیون پمپ تولید می کند ، در 20 سال گذشته حدودا 60 میلیون پمپ تولید کرده است ،کمپانی لئو دارای 20سال سابقه تولید پمپ صنعتی وخانگی میباشد و به عنوان یک برند معتبر چینی در سراسر دنیا شناخته شده است. کمپانی لیو در سال 1995 به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است

کاربرد پمپ لئو چین

  •  مصرف آب و منابع آب
  • نیروگاه
  • صنعت پتروشیمی
  • معدن
  • صنعت متالوژی

کمپانی لئو برای هر زمینه یک پایگاه تولید حرفه ای با تیم فروش حرفه ای مربوطه به آن تیم دارد. چهار شرکتی که تابع کمپانی لئو می باشند ، Wuxi LEO Xi Pump ، Chanqsha LEO Swan Pump ،Dalian LEO Huanenq Pump ، Hunan LEO Pump چهار شرکت ذکر شده در بالا همه جزء تولیدکنندگان بنام وشناخته شده در صنعت پمپ می باشند. مرکز اصلی تولید پمپ صنعتی و ازمایشگاه مرکزی کمپانی لیو شهر شیانگتان ، استان هونان میباشد ، محصولات تولید شده در این کمپانی در انواع مختلف ازجمله:

پمپ های صنعتی ، پمپ های طبقاتی (عمودی ، افقی) پمپ گریزاز مرکز چند مرحله ،پمپ گریز از مرکز دو تکه ، پمپ دوغاب ،پمپ سانتریفوژ پمپ های تولید شده توسط کمپانی LEO کاربردهای مختلف خانگی ، صنعتی و….. دارد ازجمله مصارف شهری ،تجاری، خانگی، درمعدن ،متالوژی و……. بکار گرفته می شود.
تمام محصولات تولید شده توسط کمپانی لئو در آزمایشگاه مورد تست قرار می گیرد هم چنین برای پمپ های صنعتی وپمپ های که برای نیروگاه ها ،حفاظت ازآب ومنابع آب صنعت پتروشیمی ،معدن ومتالوژی استفاده می شود در آزمایشگاه با دقت بالا و قدرت آزمایش حداکثر 12.500 کیلو وات انجام می شود. پمپ های تولید شده توسط کمپانی لیو در چهار دسته مختلف تقسیم بندی نمود.

تقسیم بندی پمپ لئو

  • پمپ های خانگی
  • پمپ های تاسیساتی
  • پمپ های صنعتی
  • ماشین آلات باغی

کاتالوگ پمپ لئو LEO

برای راحتی شما فایل دانلود کاتالوگ پمپ لئو داخل هر محصول قرار داده شده است.

لیست قیمت پمپ لئو

لیست قیمت هر یک از محصولات لیو دخل همان محصول قرار داده شده و شما می توانید از همان قسمت نسبت به مشاهده قیمت اقدام نمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس گرفته تا ضمن مشاوره در خصوص خرید و انتخاب پمپ از بهترین قیمت چمپ لئو نیز اطلاع حاصل نمایید.