پمپ لوارا

LOWARA

پمپ-لوارا

شرکت پمپ لوارا Lowara در سال 1968 در شهر وینسنزا ایتالیا تاسیس شد. سپس توسط شرکت Xylem که یک شرکت تولید کننده پمپ آب ایتالیایی است خریداری شد. اما همچنان محصولات خود را با برند لوارا به بازار عرضه می کند. در حال حاضر جزء بزرگترین شرکت های تولید کننده پمپ آب می باشد. محصولات پمپ لوارا در حال حاضر در بیشتر کشورهای دنیا در حال استفاده می باشد. همچنین واحد گارانتی پمپ لوارا نیز همواره با خدمات رسانی خوب به مصرف کنندگان خود توانسته رضایت آنها را جلب نماید.

درباره پمپ لوارا ایتالیا

با توجه به کیفیت محصولات این شرکت، در ایران نیز استقبال خوبی از این محصولات شده و پمپ لوارا یکی از محبوب ترین برندهای مورد استفاده در داخل ایران می باشد که توانسته اعتماد خیلی از افراد را به خود جلب نماید. از این رو می توانید بهترین قیمت فروش پمپ لوارا را از شرکت دنیای پمپ بخواید. همچنین کارشناسان ما همواره آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در خصوص چگونگی محاسبه و انتخاب صحیح پمپ به شما عزیزان می باشند. به طوری که با کمترین هزینه بهترین کارایی را برای شما داشته باشد و بتوانید با خیالی آسوده از محصول خود استفاده نمایید.

شرکت لوارا دارای انواع مختلفی از پمپ لوارا می باشد که هر یک از مرغوبیت و کارایی بالایی برخوردار هستند. محبوب ترین پمپهای لوارا شامل پمپ های طبقاتی ، کف کش و لجن کش ، پمپهای شناور، پمپهای سیرکولاتور و الکتروپمپ خانگی لوارا می باشند. البته قابل ذکر است که از بین تمامی این دسته ها پمپ آب لوارا سری PM16 بیشترین مصرف را دارد. زیرا از قطعات بسیاربا کیفیت ساخته شده است. تمامی محصولات لوارا از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند. و بیشترین کاربرد را در پروژه های آب رسانی ، صنعتی و خانگی دارند.

پمپ سانتریفیوژ لوارا

انواع پمپ سانتریفیوژ لوارا

پمپ خطی لوارا

انواع پمپ خطی لوارا

پمپ خودمکش لوارا

انواع پمپ خودمکش لوارا

پمپ محیطی لوارا

انواع پمپ محیطی لوارا

پمپ کفکش لوارا

انواع پمپ کفکش لوارا