پمپ پدرولا

Pedrollo

پمپ-پدرولا

پمپ پدرولو Pedrollo ایتالیا دارای بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع پمپ خانگی و صنعتی می باشد. با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قطعات با استاندارد های جهانی توانسته به یکی از برندهای مطرح در زمینه طراحی پمپ تبدیل شود.

در حال حاضر پمپ پدرولا pedrollo توانسته فروش بسیار بالایی در سرتاسر دنیا داشته باشد و در ایران نیز به دلیل کیفیت بالای این محصول مورد استقبال مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفته است. و بیشک می توان اینگونه عنوان کرد که پمپ پدرولا یکی از بهترین برند های ایتالیلایی موجود در ایران می باشد

پمپ سانتریفیوژ پدرولو

انواع پمپ سانتریفیوژ پدرولو

پمپ خودمکش پدرولا

انواع پمپ خودمکش پدرولا

پمپ محیطی پدرولا

انواع پمپ محیطی پدرولا

پمپ طبقاتی پدرولا

انواع پمپ طبقاتی پدرولا

پمپ کفکش پدرولا

انواع پمپ کفکش پدرولا

شناور پدرولا

انواع پمپ شناور پدرولا

بررسی پمپ پدرولا ایتالیا

آب ثروت واقعی بشریت است نه نفت. برای مالکیت “طلای آبی” کره زمین ، مردم آماده جنگ هستند: بدون آب امنیت و رونق وجود ندارد ، پیشرفت بسیار کمتر می شود.

سیلوانو پدرولو برای درک اینکه این سناریو، چه تحولات اقتصادی و صنعتی ممکن است داشته باشد ، در سال 1974 به دبی سفر کرد، جایی که آب بیش از نفت برای مردمانش هزینه داشت و مردم در حال بررسی منبع دومی برای اتمام بودند. او به دنبال سرمایه گذاران علاقه مند به پمپ هایی با فن آوری جدید بود. او در تلاش بود تا با تولید این پمپ ها بتواند بازار این مناطق را تحت پوشش خود دراورد.

در ان زمان دبی فقط یک شهر کوچک در خلیج فارس بود و کسی حتی تصور هم نمی کرد که به یکی از مجلل ترین شهر های جهان تبدیل شود. پدرولو با تاجران و مقامات کشور عربی ملاقات کرد و به آنها توضیح داد که به لطف پمپ پدرولا ، آب می تواند از صحرا بیرون بیاید. و بدین صورت  یکی از مهمترین تولید کنندگان پمپ برقی در دنیا متولد شد، با تعهدی که همواره در این راه ایستاده است: آینده شرکت Pedrollo همکاری در راه حل مشکل آب خواهد بود.

گسترش پمپ پدرولا

بازار پدرولو pedrollo خیلی سریع و فقط در چند سال توسعه یافت: پس از دبی این شرکت در خاورمیانه شناخته شد. سپس آمریكای لاتین و به آفریقا آمد … و سپس بنگلادش ، در آنجا سیلوانو پدرولو با مردی روبرو شد كه از او خواسته بود پمپ ارزان قیمت كم مصرفی را طراحی كند كه وی به هزاران نفر بفروشد. پدرولا پمپی را ساخت كه هزینه آن به اندازه 2 پیتزا بود و بدین صورت تعداد زیادی را در سرتاسر کشور پخش کرد. دهقانان دیگر وابسته به آب باران نبودند و در آن سال برداشت برنج فراوان تر از گذشته بود.

تقریباً 40 سال است که گروه Pedrollo در سراسر جهان رو به رشد است و همچنان نیز در حال طراحی و ساخت پمپ هایی می باشد که کمک می کند تا جابجایی آب در آن منطقا به راحتی انجام شود.

پمپ پدرولا کمک کرده تا آب را در مکانهایی که امیدی نسبت به آن نداشتن سرازیر کرده است. و باعث ایجاد چشم انداز های جدید و امیدی تازه در افراد بوجود آورده است. با هر چاه ، خشك ترین زمین ها نیرو می گیرند. این موضوع فلسفه و شعار پدرولا می باشد.

پمپ پدرولا توانسته با کمک به مناطق محروم و ایجاد بستر های مناسب نسبت به تولید انواع پمپ متناسب با نیاز آن منطقه توانست به سرعت در دنیا پیشرفت کند و به همین دلیل یکی از محبوب ترین برند های دنیا در صنعت پمپ سازی می باشد.

پدرولو همواره معتقد است که برای به ثمر نشستن و به نتیجه مطلوب رسیدن باید از همین امروز همبستگی را در جوامع کشت کرد.

امروزه بیش از هر زمان دیگری شرکت ها باید یک هدف اجتماعی داشته باشند و احساس مسئولیت کنند که وظیفه خود را برای تغییر جهان و کمک به رشد مردم و کشورهایشان انجام دهند.

فروش پمپ پدرولا

پمپ پدرولا محصولات خود را در بیش از 160 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد و همواره تلاش است در همه جا بهترین ارزش های کارآفرینی ایتالیا را نشان دهد، جایی که کیفیت و قابلیت اطمینان برجسته است. ملزومات و تولیدات پمپ پدرولا بدون شک از نظر تجاری مهم  و سود آور هستند، ولی در عین حال بیانات ساده ای وجود دارد که دارای ارزش بالاتری است که همیشه الهام بخش فعالیت های شرکت بوده است و اون ارزش: احترام به مردم است.

برای نشان دادن صحت این گرایش اخلاقی ، پمپ پدرولو همواره در تلاش است که شرایط فروش ویژه ای را ارائه دهد که معتقد است آب کالای معمولی نیست که بتوان از آن سود کسب کرد بلکه منبع خاصی است که باید برای همه تضمین شود. به این ترتیب شرکت به طور ملموسی نوعی احترام صادقانه نسبت به افرادی که نیاز به همبستگی و توجه دارند را آشکارا نشان می دهد.

پدرولا همچنین بهترین محصول ممکن را از نظر کارایی ، قابلیت اطمینان و اصالت تضمین شده طراحی و تولید می کند: نتیجه ای که با تعهد مداوم بخش تحقیق و توسعه خود تلاش می کند. این دقیقاً برای اطمینان از بهبود مداوم فرآیندها و محصولات خود است که از زمان تاسیس ، Pedrollo SpA تمام سودهای حاصل از فعالیت خود را در شرکت سرمایه گذاری کرده است. این نیز یک شکل واقعی احترام است: نسبت به مشتریان و تأمین کنندگان.

خدمات پمپ پدرولا

بنابراین احترام سنگ بنای واقعی فلسفه پمپ پدرولا است: انتخاب آگاهانه ای که قبلاً در زمان تشکیل شرکت در سال 1974 انجام شده بود و همین امر باعث شد تا نزدیک به 40 سال از زمان خود ، نمونه ای بارز از یک شرکت مورد توجه باشد. به مسئولیت اجتماعی ، جهت گیری که فقط اکنون در حال گسترش است.

انواع پمپ پدرولا

پمپ سانتریفیوژ پدرولا

که از آن برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود و جزء پمپ های زمینی می باشند که با نیروی گریز از مرکز فعالیت می کند.

پمپ شناور پدرولا

پمپ شناور پدرولا جزء پمپ های غوطه ور در آب می باشد و از آن برای انتقال آب از چاه ها استفاده می شود. این پمپ ها جزء دسته پمپ های شناور می باشند.

پمپ کفکش پدرولا

کفکش ها جزء موتور پمپ های مستغرق سانتریفیوژ هستند و در دو نوع کف کش سه فاز و کف کش تک فاز ارائه می گردند. بسته به نیاز مشتری با جنس بدنه متفاوت عرضه می گردند که کف کش استیل، کف کش چدن و کف کش آلومینیومی از آن جمله می باشند. برای مثال عمده ترین کاربری این محصولات پمپ کف کش چاه آب می باشد.

پمپ خودمکش پدرولو

پمپ های سانتریفیوژ خودمکش مشکل انسداد هوا را با ترکیب آب و هوا و ایجاد یک سیال شبیه آب، برطرف کرده اند. این نوع پمپ در نهایت هوای اضافی را خارج نموده و آب را به حرکت در می آورند و مانند یک پمپ استاندارد عمل میکنند.

نحوه عملکرد آنها به صورت زیر است:

در چرخه پرایم (راه اندازی)، هوا وارد پمپ می شود و با آب در ایمپلر مخلوط می شود. آب و هوا هر دو با هم توسط عملیات گریز از مرکز به مخزن آب منتقل می شوند. هوا به طور طبیعی تمایل دارد که به سمت بالا برود و آب تمایل دارد که به سمت پایین بیاید.

پمپ لجنکش پدرولا

عملکرد لجنکش ها نیز به مانند کفکش ها می باشد با این فرق که دارای پروانه باز هستند و در صورتی که مایع حاوی ذرات باشد پمپ دچار مشکل نمی شود.