پمپ ابارا

پمپ ابارا به عنوان یکی از برندهای تولید کننده انواع پمپ های خانگی و صنعتی در سراسر جهان شناخته می شود، که از جمله محصولات این شرکت می توان به پمپ های پمپ های خانگی، پمپ های مربوط به سیستم های مهندسی ، صنایع دارویی ، صنایع شیمیایی ، سیستم های وکیوم ، کمپرسور ها ، پمپ های کفکش ، پمپ های لجنکش ، پمپ های سانتریفیوژ و دیگر محصولات مشابه اشاره نمود.

درباره پمپ ابارا

شرکت ابارا از سال 1912 توسط Ariya Inokuchi فعالیت خود را آغاز کرده و در طی همه این سال ها همواره کیفیت سرلوحه کار این مجموعه بوده است.

دانلود کاتالوگ پمپ ابارا

کاتالوگ هر محصول در صفحه مربوط به همان محصول قرار داده شده است. برای دسترسی به کاتالوگ کامل و بروشور محصولات ابارا فقط کافیست به صفحه محصول مورد نظر مراجعه نمایید.

پمپ سانتریفیوژ ابارا

انواع پمپ سانتریفیوژ ابارا

پمپ کفکش ابارا

انواع پمپ کفکش ابارا

پمپ شناور ابارا

انواع پمپ شناور ابارا

پمپ ابر ABR

انواع پمپ ابر ABR

بررسی پمپ ابارا

شرکت پمپ ابارا به عنوان یکی از برندهای تولید کننده ماشین آلات صنعتی در سراسر جهان شناخته می شود، که از جمله محصولات این شرکت می توان به پمپ های مرتبط به سیستم های مهندسی ، درمانی ، مکانیکی و شیمیایی ، سیستم های وکیوم ، کمپرسور ها ، پمپ های کفکش ، پمپ های لجنکش ، پمپ های سانتریفیوژ و دیگر محصولات مشابه اشاره نمود. شرکت ابارا از سال 1912 توسط Ariya Inokuchi فعالیت خود را آغاز کرده و همواره کیفیت سرلوحه کار این مجموعه بوده است.

بیش از 500 نفر روزانه در کارخانه ابارا فعالیت دارند. این شرکت با بیش از 100 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع الکتروپمپ با کاربرد های مسکونی و صنعتی یکی از پیشتازان جهانی صنعت پمپ می باشد. فلسفه و شعار پمپ ابارا، کیفیت، راهکاری بهینه و زندگی می باشد و هدف ابارا حضور دائمی در خط مقدم تولید محصولاتی با تکنولوژی بروز و کیفیتی بالا برای استفاده در کلیه مصارف می باشد. تمامی 500 نفر پرسنل این شرکت با هدف تولید محصولی با عمر بالا و راهکاری بهینه در این شرکت فعالیت دارند. شرکت بوسترکار افتخار دارد که به عنوان یکی از نماینده های فروش شرکت پمپ ابارا محصولات این شرکت را در ایران بفروش برساند.

به طور کلی همه محصولات پمپ ابارا با مهندسی دقیق و عالی طراحی و تولید می شود و از لحاظ کیفیت بی نظیر می باشند به همین دلیل دوام محصولات پمپ ابارا بسیار بالا است به طوری که در کل دنیا شناخته شده می باشد و تمامی کشورهای دنیا از پمپ های این شرکت درجهت استفاده در صنایع نفت و گاز، صنایه کشاورزی و دارویی، انرژی هسته ای، آب و فاضلاب و خانگی بهره می برند. کیفیت بالای پمپ ابارا باعث گردیده تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود و نیاز مداوم به خرید تجیهزات و تعویض قطعات را تا حد چشم گیری کاهش دهد.

نمایندگی پمپ ابارا

شرکت بوسترکار افتخار دارد به عنوان یکی از شرکت هایی که نمایندگی پمپ ابارا را در اختیار دارند محصولا و خدمات این شرکت را به مشتریان خود ارائه دهد

فروش پمپ ابارا

شرکت بوستر کار همواره در تلاش بوده تا با رعایت اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری محصولات شرکت ابارا را با بهترین قیمت به ارائه بهترین خدمات به مشتریان ارائه دهد. شرکت بوستر کار متخصص در طراحی و ساخت انواع بوستر پمپ های آتشنشانی و آبرسانی می باشد. جهت خرید و یا مشاوره طراحی با کارشناسان فروش بوستر کار تماس حاصل بفرمایید.

تعمیر پمپ ابارا

تعمیر پمپ یک امر تخصصی و نیازمند داشتن اطلاعات فنی بالا و گذراندن دوره های تخصصی مرتبط با پمپ آب می باشد و بنابراین اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد می کنم از یم متخصص کمک بگیرید چون در بعضی موارد خساراتی که در اثر نداشتن اطلاعات درست و کافی بوجود می آید خیلی بیشتر از ایراد اولیه پمپ می باشد. شرکت بوسترکار با داشتن متخصصین کاملا کارآزموده و کاملا حرفه ای اقدام به مشاوره و تعمیر محصولات ابارا نموده است.

تاریخچه پمپ ابارا

بنیانگذار شرکت پمپ ابارا

شرکت ابارا در ابتدا با راه اندازی دفتر شرکت اینوکوچی راه اندازی شد. آقای ایسی هاتاکیاما بنیانگذار شرکت ابارا می باشد وی در سال 1881 در شهر ایشیکاوا ژاپن متولد شده و تحصیلات خود را در دانشگاه امپریالی توکیو و زیر نظر پروفسور آریا اینوکوتی گذراند.(آریا اینوکوتی استاد دانشگاه امپریال توکیو که در سال 1856 متولد شده و در سال 1905 مقاله The Theory of Pump Volute منتشر کرد که در آن در مورد سیستم های پمپ های گریز از مرکز اشاره شده و بعدها از مقاله وی به عنوان استاندارد برای ساخت پمپ های گریز از مرکز استفاده شد)

در سال 1920 شرکت ابارا از نام اینوکوتی به تغییر نام پیدا کرد تا بتواند به طور مستقل فعالیت کند. در سال 1925 ابارا با تلاش های مداومی که برای ترویج استفاده از پمپ های تولید داخل در کشور انجام داد ، موفق شد کیفیت ساخت پمپ های خود را به قدری بالا ببرد که با پمپ های هم رده خارجی قابل مقایسه باشد و در نتیجه تولید پمپ های برای مصرف داخلی آغاز شد. در سال 1938 ابارا کارخانه خود را به هاندا منتقل کرد و کارخانه بزرگتری را در آنجا ساخت.

تولید پمپ های کوچک توسط ابارا

ابارا در سال 1955 استراتژی جدیدی را آغاز کرد و شروع به تولید پمپ های کوچک نمود و در سال 1956 اولین پمپ استاندارد کوچک در ژاپن را ساخت و در نهایت خط تولید پمپ های چند مرحله ای و پمپ های شناور را گسترش داد.

کارخانه فوجیساوا شرکت ابارا

در سال 1965 شرکت بارا کارخانه فوجیساوا را ساخت که در آن زمان اولین کارخانه تولید انبوه پمپ های استاندارد ابارا در ژاپن بود و از سال 1966 نیز ابارا شروع به تولید چیلر ها نمود.

گسترش شرکت در سراسر دنیا

از سال 1966 به بعد بود که شرکت ابارا با ایجاد نمایندگی در سایر کشور ها خود را تبدیل به یکی از برند های پمپ به دنیا معرفی کرد و در حال حاضر مالک شرکت‌هایی چون ساموتو در ایتالیا و گروه الیوت در آمریکا می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در اوتا، توکیو قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود.

کاربرد پمپ ابارا

از پمپ ابارا در مصارف خانگی ، مصارف صنعتی ، کارخانجات ، پتروشیمی ، دارویی و شیمیایی ، تجهیزات آتش نشانی ، صنایع کاغذ و انرژی هسته ای مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پمپ ابارا