پمپ اینوکسپا

INOXPA

پمپ اینوکسپا

پمپ اینوکسپا اسپانیا

پمپ اینوکسپا اسپانیا یکی از محبوب ترین پمپها در صنایع غذایی و دارویی می باشد. به دلیل رعایت مسائل بهداشتی در اینگونه شرکت ها اینوکسپا محصولات خود را عمدتا از جنس استیل می سازد.

پمپ اینوکسپا در کشور اسپانیا تولید می شود و در ایران نیز شرکت بوسترکار افتخار دارد نماینده فروش این شرکت باشد و محصولات این شرکت را در اختیار مصرف کننده خود قرار دهد.

دسته بندی محصولات اینوکسپا

شرکت اینوکسپا محصولات خود را به چند دسته تقسیم کرده که عبارتند از: پمپ اینوکسپا ، همزن اینوکسپا ، لوب پمپ اینوکسپا، میکسر اینوکسپا ، مخلوط کن اینوکسپا و… می باشد.

پمپ اینوکسپا

انواع پمپ اینوکسپا

پمپ اینوکسپا

شرکت اینوکسپا اسپانیا فعالیت خود را از سال 1972 در یک کارخانه قدیمی که تولید کننده پمپ آب بود شروع کرد. از همان ابتدا هدف شرکت را بر اساس تولید پمپ های استیل و ضد زنگ برای بکار گیری در صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی تعیین شد.

ولی شرایط برای اینوکسپا خیلی آسون نبود به این دلیل که در همان زمان هم پمپ های با بدنه استیل توسط قول های پمپ سازی دنیا ساخته می شود. پس اینوکسپا هرچه سریعتر باید اقدام به تولید و توسعه یک شاخه جدید از این محصولات می نمود.

پس از گذشت چند سال اینوکسپا اقدام به تولید قطعات مورد نیاز صنایع غذایی نمود و شرکت جدیدی برای این منظور ایجاد کرد تا بدین وسیله بتواند قطعات و شیر آلات مربوط به این صنعت را از جنس استیل تولید کند.

در سال 1980 بود که اینوکسپا اقدام به توسعه و احداث شعبه در خارج از اسپانیا نمود و اولین شعبه خود را در فرانسه افتتاح کرد.

خلاصه ای تاریخچه اینوکسپا

  • 1972 – Candi Granés مدیر عامل وقت INOXPA , را از کارخانه ی Bombas Félez که کارخانه ای با تخصص در زمینه ی تولید پمپ های آب است خلق می کند.
  • 1976 – شرکت فعالیت های خود را گسترش می دهد و شرکت های جدیدی مانند Candigra را تاسیس می نماید. سالهای بعد, شرکت های Wine Pumps و Candipharm برای ارائه ی خدمات به (به ترتیب) بخش شراب سازی و تولید دارو به وجود می آیند.
  • 1980 – اولین شعبه ی بین المللی در شهر Perpignan در کشور فرانسه بازگشایی می شود. به دنبال آن شعب بین المللی بیشتری در فرانسه , ایتالیا, سوئد , دانمارک , انگلستان , آفریقای جنوبی , پرتغال, ایالات متحده آمریکا , روسیه , الجزایر و استرالیا افتتاح می شوند.
  • 1987 – تغییر مکان به ساختمان کنونی در شهرک صنعتی La Farga در Banyoles انجام می شود.
  • 2006 – یک مرکز فنی-مهندسی و تولیدی در فرانسه بازگشایی می شود . ( دارویی و آرایشی )
  • 2010 – مراکز تولیدی در چین و هند افتتاح می شوند. INOXPA جایزه ی The Prince Felipe Award را دریافت می نماید.

انواع پمپ اینوکسپا

لوب پمپ اینوکسپا

از لوب پمپ روتاری اینوکسپا برای استفاده در تاسیسات صنایعی که نیاز به رعایت موارد بهداشتی می باشند استفاده می شود. این نوع از پمپ ها دارای 2 عدد لوب می باشد که درون محفظه پمپ قرار گرفته و باعث عبور مایع و جامدات کوچک می شود.

همزن اینوکسپا

همزن اینوکسپا دارای پروانه های 3 پره می باشد که از آنها برای همزدن درون مخزن ها استفاده می گردد. این نوع همزن ها در انواع مختلف از 1 پروانه تا 3 پروانه تولید می شود که همگی پروانه ها بر روی شفت استیل بسته شده و در داخل مخزن قرار میگیرد.

مخلوط کن اینوکسپا

مخلوط کن های اینوکسپا دارای تیغه های تیز بوده و از آنها برای خرد کردن جامدات استفاده می شود. بیشتر کاربرد این پمپ ها در صنایع غذایی می باشد.

میکسر اینوکسپا

میکسر های اینوکسپا نیز دارای تیغه های تیز می باشد و فرق آنها با مخلوط کن ها در این است که از میکسر های برای میکس کردن مواد و هموژنیزه کردن آنها استفاده می شود.

پمپ سانتریفیوژ اینوکسپا

در صنایع غذایی و دارووی به دلیل اهمیت رعایت بهداشت و ایمنی از پمپ های مخصوص در این صنعت استفاده می گردد که عموما از جنس استیل می باشند. پمپ سانتریفیوژ اینوکسپا نیز از همین دسته پمپها می باشد. که از جنس استیل 316 ساخته شده اند.

مونو پمپ اینوکسپا

دسته ای پمپ های هستند که از آنها برای جابجایی مواد غلیظ به مانند خمیر ها استفاده می شود. مونو پمپ اینوکسپا به دلیل وجود ساختار متفاوت نسبت به پمپ های عادی در این صنایع استفاده می گردد. در این پمپ ها به جای پروانه از روتور و استاتور استفاده شده و عملکرد آن بدین شکل است که روتور در داخل استاتور چرخیده و باعث عبور سیال از پمپ  می گردد.

قیمت پمپ اینوکسپا

بهترین قیمت پمپ اینوکسپا اسپانیا را می توانید از کارشناسان فروش ما بخواهید. مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

کاتالوگ پمپ اینوکسپا

مشخصات فنی تمامی محصولات اینوکسپا اسپانیا در داخل کاتالوگ این محصولات می باشد که در سایت ما برای راحتی انتخاب محصول ارائه گردیده است.

نمایندگی اینوکسپا

شرکت بوسترکا تنهای نماینده فروش محصولات اینوکسپا اسپانیا می باشد. و ارائه دهنده انواع پمپ های اینوکسپا در ایران است.