موتور جمکو

Motor Jemco

لوگو جمکو

موتور جمکو

الکترو موتور جمکو در انواع مدل های فشار ضعیف ، فشار متوسط ، فشار قوی و موتور های خاص تولید می شوند که هر کدام بنا به نوع مصرف و با توجه به نیاز صنعت کشور در توان ها و دور های مختلف تولید می شوند.

انواع موتور های جمکو

  • موتور YD جمکو
  • موتور YU جمکو
  • موتور YK جمکو
  • موتور YJS جمکو

که در زیر هر محصول به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است.

بررسی موتور جمکو

الکترو موتور جمکو در انواع مدل های فشار ضعیف ، فشار متوسط ، فشار قوی و موتور های خاص تولید می شوند که هر کدام بنا به نوع مصرف و با توجه به نیاز صنعت کشور در توان ها و دور های مختلف تولید می شوند.

درباره شرکت جمکو

شرکت ماشین های الکتریکی جوین (جمکو) ازشرکتهای تحت پوشش سازمان اقتصادی کوثر است که در زمینه تولید انواع ماشین های الکتریکی فعالیت می نماید. این شرکت محصولات خود را با بالاترین کیفیت، قابل رقابت با نمونه های خارجی و تحت نام تجاری جمکو به بازار مصرف عرضه می نماید.

محصولات شرکت جمکو شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلووات تا 10 مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد و کلیه تست های لازم طبق استاندارد های معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد.

نمایندگی شرکت جمکو

شرکت جمکو در سراسر ایران نمایندگی فعال و در حال فعالیت دارد. شرکت بوسترکار نیز عاملیت فروش موتور جمکو در تهران می باشد که محصولات این شرکت را به کاربران خود ارائه می دهد.

گارانتی موتور جمکو

تمامی محصولات جمکو دارای گارانتی شرکت بوده و در دوره زمانی گارانتی، تمامی محصولات مورد همایت شرکت جمکو می باشند.

لیست قیمت موتور جمکو

بهترین قیمت موتور جمکو را می توانید از طریق کارشناسان فروش ما استعالم نمایید. همکاران ما در واحد فروش همواره آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند.

انواع موتور جمکو

موتور YD جمکو

موتور YD جمکو از سری الکتروموتور های سه فاز با بدنه چدنی می باشد. جنس سیم پیچ الکترو موتور yd جمکو از مس می باشد و این موتور به صورت آسنکرون القایی کار می کند.

موتور های yd جمکو در قدرتهای 3 تا 90 کیلووات تولید می شود و سیستم خنک کاری این دسته از موتورها از طریق هوا و یا با استفاده از فن صورت میگیرد.

موتور YU جمکو

موتور YU جمکو از سری الکتروموتور های سه فاز با بدنه چدنی می باشد. کارکرد این موتور به صورت آسنکرون بوده و جنس سیم پیچ الکترو موتور yu جمکو از مس می باشد.

موتور های yu جمکو در قدرتهای 75 تا 450 کیلووات تولید می شود و سیستم خنک کاری این دسته از موتورها از طریق هوا و یا با استفاده از فن صورت میگیرد.

موتور YK جمکو

موتور YK جمکو از سری الکتروموتر های سه فاز با بدنه فولادی می باشد. کارکرد این موتور به صورت آسنکرون بوده و دارای روتور از نوع سنجابی می باشد. جنس سیم پیچ الکترو موتور yk جمکو از مس می باشد.

موتور های yk جمکو در قدرتهای 220 تا 2000 کیلووات تولید می شود و سیستم خنک کاری این دسته از موتورها از نوع IC 611 صورت میگیرد.

موتورهای yk جمکو در ابعاد 355 تا 560 میلیمتر تولید می شود.

موتور YJS جمکو

موتور YJS جمکو از سری الکتروموتور های سه فاز با بدنه چدنی می باشد. که شباهت بسیاری نسبت به مدلهای yu دارد. کارکرد این موتور به صورت آسنکرون بوده و جنس سیم پیچ الکترو موتور yjs جمکو از مس می باشد.

موتور های yjs جمکو در قدرتهای 75 تا 450 کیلووات تولید می شود و سیستم خنک کاری این دسته از موتورها از طریق سیستم IC411 می باشد.

موتورهای yjs جمکو در ابعاد 400 تا 560 میلیمتر تولید می شود.